سوالات رایج

1- آیا دستگاه‌های تولید شده در تهویه پاسارگاد گارانتی دارد؟

بله – تمامی دستگاه‌های تولید شده در تهویه پاسارگاد استوار دارای ضمانت نامه کتبی بوده و این شرکت محصولات تولیدی خود را به مدت 18 ماه گارانتی کرده و در قرارداد نوشته شده ذکر خواهد شد.

2- آیا امکان سفارشی سازی دستگاه‌ها وجود دارد؟

بله – شرکت تهویه پاسارگاد استوار علم و دانش ساخت محصولات خود را دارد و به وسیله مهندسین خود با توجه به موقعیت جغرافیای و محلی که دستگاه آنجا قرار خواهد گرفت، ابعاد مناسب و استراکچر پیشنهادی خود را که بهترین و مناسب‌ترین شرایط ممکن را خواهد داشت به شما پیشنهاد می‌دهد و با تایید نهایی شما اقدام به ساخت آن خواهد کرد.
همچنین در صورتی که نیاز به آپشن‌‌های خاصی در دستگاه خود داشته باشید تهویه پاسارگاد این امکان را برای شما فراهم آورده است که با تحیلیل و بررسی میزان نیاز شما به آن آپشن و نتیجه نهایی را به شما عنوان کند و در صورت تایید، اقدام به ساخت آن‌ها نماید.

3- حمل و نصب دستگاه‌ها به چه صورت خواهد بود؟

تمامی مراحل حمل و نصب دستگاه‌ها به صورت شفاف در قرارداد بسته شده ذکر شده که پیشنهاد تهویه پاسارگاد در صورت تایید شما به اجرا در آوردن این فرایند به دست کارشناسان شرکت می‌باشد.

4- آیا تهویه پاسارگاد تعمیرات نیز انجام می‌دهد؟

بله – شرکت تهویه پاسارگاد استوار در مجموعه خود از تعمیرکاران مجربی بهره می‌برد و کارهای تعمیراتی دستگاه‌‌های هواساز را نیز انجام می‌دهد.

5- من نمیدانم چه دستگاهی برای من مناسب است، آیا تهویه پاسارگاد راهنمایی می‌کند؟

بله – تهویه پاسارگاد این امکان را برای شما فراهم آورده است که در صورت نیاز با حضور در محل پروژه ابعاد دقیق و میزان CFM مورد نیاز برای سالن/خانه را محاسبه کرده و بهترین دستگاه را با توجه به محل قرارگیری دستگاه با ابعاد متناسب به شما پینشهاد می‌دهد.

در صورتی که جواب سوال خود را پیدا نکردید، از طریق فرم زیر با ما در میان بگذارید