نازل ایرواشر قطعه‌ای بوده که درون دستگاه ایرواشر قرار می‌گیرد و آب را درون دستگاه پخش می‌نماید. اما گفتنی است که ماهیت نام ایرواشر به نازل آن وابسته است چرا که در صورتی که برای ساخت دستگاه از نازل استفاده نشود، پخش اب دستگاه به صورت ریزشی خواهد شد که در این صورت این دستگاه به زنت تبدیل خواهد شد. از این رو وجود در صورتی که به خود ایرواشر نیاز داشته باشیم الزامی می‌باشد.

نازل ایرواشر چیست؟

نازل ایرواشر در ابعاد مختلفی وجود دارد که از کوچک آن برای دستگاه‌های خانگی که قدرت دمندگی آن‌ها برای خانه ست شده است مناسب می‌باشد، و نازل‌های بزرگ نیز برای دستگاه‌های صنعتی کاربرد دارد، چرا که دستگاه صنعتی در ابعاد بزرگی ساخته می‌شود و نیاز است تا میزان آب رسانی که به پد های سلولزی می شود بیشتر باشد. از جمله دیگر اسامی که برای این نازل مطرح می‌شود می‌توان به افشانک ایرواشر و یا آبپاش ایرواشر اشاره کرد.

دستگاه ایرواشر تهویه پاسارگاد

تماشای ویدیویی کارکرد از کارکرد نازلی که در دستگاه ایرواشر تهویه پاسارگاد ساخته شده است.

 

نحوه عملکرد نازل آبپاش ایرواشر چگونه است؟

آبپاش ایرواشر در سر شلنگ قرار می‌گیرد و پس از آن که پمپ روشن می‌شود اقدام به هدایت آب درون شلنگ کرده و سپس درون نازل ایرواشر اب پودر شده و به صورت اسپری درون اتاقک ایرواشر می‌پاشد. این عمل باعث شستن هوای درون دستگاه شده و علاوه بر پاکیزه کردن هوا از آلاینده‌ها، موجب خنک شدن هوا نیز می‌شود و بدین صورت هوای دمیده شده در فضا دمای ایده‌ال خود را به دست می‌آورد.

در صورت داشتن هر گونه سوالی بابت دستگاه ایرواشر شما می‌توانید با کارشناس تهویه پاسارگاد تماس داشته و مشاوره رایگان دریافت کنید.

آخرین مقالات

آخرین محصولات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست